Perspektiva

More Views

ALTERNATOR 28V 90A PK12 FI68 mm A0136

Interni broj: 2008007

Kataloški broj: A0136

Kontrolni brojevi: 504349338

Proizvođač: AS-PL

Tip vozila: IV EUROCARGO,STRALIS

Magacin PP1: 2

Magacin PP2: 0

Magacin BG2: 0

Magacin CG1: 0

ALTERNATOR 28V 90A PK12 FI68 mm
NAPON: 28V
1KOM OSTECENA PLASTIKA, VRATILI IZ VIDRAKA 23.09.
STRUJA PUNJENJA ALTERNATORA: 90A
BROJ REBARA: 12
PRECNIK REMENICE: 68mm
OEM - 504349338

5 003 159 43 3 IVECO
5 003 317 36 6 IVECO
5 003 373 94 4 IVECO
5 0031 5943 IVECO
5 0033 1736 IVECO
5 0033 7394 IVECO
5 040 280 95 5 IVECO
5 040 657 76 6 IVECO
5 041 094 13 3 IVECO
5 041 143 96 6 IVECO
9947 7271 IVECO
011 154 86 02 MERCEDES
012 154 04 02 MERCEDES
012 154 10 02 MERCEDES
012 154 68 02 MERCEDES
013 154 28 02 MERCEDES
A 011 154 86 02 MERCEDES
A 012 154 04 02 MERCEDES
A 012 154 10 02 MERCEDES
A 012 154 68 02 MERCEDES
A 013 154 28 02 MERCEDES
44TA0594 MITSUBISHI
A 4 T A0592 MITSUBISHI
A 4 T A8291 MITSUBISHI
A 4 TA 0591 MITSUBISHI

Alternate items (1)
A5041(MITSUBISHI) 3 164.61 EUR Similar (4)
A0136 9 92.91 EUR
pulley G : 12
A0320 0 100.68 EUR
pulley G : 6
A5288 5 99.85 EUR
pulley G : 6
A5378S 0 100.38 EUR

BOS-0986042380 IVE-504349338 DT-761502

AD KUHNER 301633RI Alternator
AD KUHNER 301666RI Alternator
AES 12201157 Alternator
ARTEC 59214840 Alternator
ATL AUTOTECHNIK L42380 Alternator
AUTOTEAM ABO629 Alternator
AUTOTEAM ABO629A Alternator
AUTOTEAM AMI600 Alternator
BOSCH 0124555004 Alternator
BOSCH 0986042380 Alternator
BOSCH F042301118 Alternator
BTS TURBO L610965 Alternator
CASCO CAL10629AS Alternator
CASCO CAL10629GS Alternator
CASCO CAL35600 Alternator
CASCO CAL35600GS Alternator
CASCO CSR10629AS Stator, alternator
CEVAM 2109 Alternator
CV PSH 556501100 Alternator
DA SILVA 010795 Alternator
DA SILVA A010795 Alternator
DELCO REMY 19070009 Alternator
DELCO REMY 8600498 Alternator
DELCO REMY DRA1356 Alternator
DELCO REMY DRA1356N Alternator
DELCO REMY DRB2380 Alternator
DELCO REMY DRB2380N Alternator
DELCO REMY DRB2380X Alternator
DELCO REMY DRB6040 Alternator
DRI 218189904 Alternator
DRI 525118804 Alternator
DT 464043 Alternator
DT 761502 Alternator
EDR 931356 Alternator
EDR 931356N Alternator
EDR 942380 Alternator
EDR 942380N Alternator
EDR 942380X Alternator
EDR EF40832 Alternator
EDR EF40832N Alternator
EDR EF40832X Alternator
ELSTOCK 484552 Alternator
ELSTOCK 484636 Alternator
ERA 210341 Alternator
ERA 215307 Rectifier, alternator
EUROTEC 12042380 Alternator
EUROTEC 12046040 Alternator
FARCOM 111553 Alternator
FARCOM 119886 Alternator
FRIESEN 9942380 Alternator
FRIESEN 9990333 Alternator
HC-CARGO 112427 Alternator
HC-PARTS CA1633IR Alternator
HC-PARTS CA1666IR Alternator
HELLA 5DR009728441 Regulator, alternator
HELLA 8EL012584001 Alternator
HELLA 8EL012584011 Alternator
HELLA 8EL737916001 Alternator
HELLA 8EL737989001 Alternator
HITACHI 130624 Regulator, alternator
HITACHI 2500624 Regulator, alternator
IVECO 504028095 Alternator
KROSS 0986042370 Alternator
KROSS LAU111666 Alternator
LAUBER 111666 Alternator
LAUBER 181666 Alternator
LAUBER 183036 Alternator
LUCAS ELECTRICAL LRA02516 Alternator
LUCAS ELECTRICAL LRA02522 Alternator
MD REBUILT 59214840
MESSMER 210341 Alternator
MESSMER 215307 Rectifier, alternator
METZGER 2390006 Regulator, alternator
OE 0124555004 generator
OE 504028095 generator
OE 504349338 generator
POWERMAX 89214840 Alternator
PRESTOLITE ELECTRIC 860712 Alternator
PRESTOLITE ELECTRIC 860712GB Alternator
PRESTOLITE ELECTRIC 860712GBA Alternator
PRESTOLITE ELECTRIC 860807GB Alternator
SANDO 20106290 Alternator
SANDO 20106291 Alternator
SANDO 2035600 Alternator
SANDO 20356001 Alternator
SANDO SSR106290 Stator, alternator
SPIDAN 6112 Alternator
STARLINE AX6076IT Alternator
UNIPOINT F042A03078 Alternator
IVECO 02995980
IVECO 02998646
IVECO 02998646
IVECO 2995980
IVECO 2998646
IVECO 500315943
IVECO 500337394
IVECO 504028095
IVECO 504114396
IVECO 504114397
IVECO 504349338
IVECO 504349350

Iveco:
PowerStar, EuroTech, EuroStar, Stralis, AD/AT/AS Stralis, EuroTrakker, AD/AT Trakker, EuroMover

A0136AS-PLSpisak
UD14588(MITSUBISHI)AAS-PL
0123525502BOSCHSpisak
0986045170BOSCH
0986046040BOSCH
112427CARGO
115871CARGO
CAL10603CASCO
CAL10603ASCASCO
CAL10603ESCASCO
CAL10603GSCASCO
CAL10603OSCASCO
CAL10603RSCASCO
CAL10604ASCASCO
CAL35600CASCO
CAL35600ASCASCO
CAL35600ESCASCO
CAL35600GSCASCO
CAL35600OSCASCO
CAL35600RSCASCO
2485CEVAM
DB7150DELCO
DRB6040DELCO
160-52202DIXIE
75921EAI
48-4552ELSTOCK
210341ERA
AG0059GHIBAUDI
AG0423GHIBAUDI
GA525502-AGPARTS
CA1633IRHC PARTS
8EL012584-001HELLA
8EL737916-001HELLA
11.209.454ISKRA / LETRIKA
11.209.629ISKRA / LETRIKA
AAN5434ISKRA / LETRIKA
AAN5795ISKRA / LETRIKA
IA9441ISKRA / LETRIKA
IA9477ISKRA / LETRIKA
2995980IVECO
500315943IVECO
500331736IVECO
504028095IVECO
504065776IVECO
504286394IVECO
504349338IVECO
5802122271IVECO
99477271IVECO
ALB1633KRAUF
ALM1633KRAUF
ALM8633KRAUF
ALM9633KRAUF
301633RIKUHNER
301633RIMKUHNER
LRA02516LUCAS
943316331010MAGNETI MARELLI
MARC1633MAGNETI MARELLI
72410417MAHLE
72460249MAHLE
MG750MAHLE
MG822MAHLE
A004TA0592MITSUBISHISpisak
A004TA8292MITSUBISHISpisak
A004TA8492MITSUBISHISpisak
A4TA0592MITSUBISHISpisak
A4TA8292MITSUBISHISpisak
A4TA8492MITSUBISHISpisak
89214840POWERMAX
860712GBPRESTOLITE
860712GBAPRESTOLITE
861286PRESTOLITE
506.501.090PSH
20101306REAL
20137006REAL
220-30110ROBERT'S
ALT555ROLLCO
2010603SANDO
2035600SANDO
12590NWAI / TRANSPO
ALT10537WOODAUTO
ALT31301WOODAUTO
MITA4TA8492WOODAUTO
PRE861286WOODAUTO

IVECO 190 E 38 12.9 [F3BE0681G] 01.2001-11.2004
IVECO 190 E 39 10.3 [F3AE0681E] 11.1999-02.2002
IVECO 190 E 39 10.3 [F3AE0681E] 11.1999-
IVECO 190 E 40 10.3 [F3AE0681B] 09.2000-02.2002
IVECO 190 E 43 10.3 [F3AE0681D] 11.1999-02.2002
IVECO 190 E 43 10.3 [F3AE0681D] 01.2001-
IVECO 190 E 44 12.9 [F3BE0681C] 09.2000-11.2004
IVECO 190 S 40 10.3 [F3AE0681B] 02.2002-
IVECO 190 S 40 10.3 [F3AE0681B] 06.2003-
IVECO 190 S 43 10.3 [F3AE0681D] 02.2002-
IVECO 190 S 43 10.3 [F3AE0681D] 06.2003-
IVECO 190 S 48 12.9 [F3BE0681E] 02.2002-
IVECO 190 T 38 12.9 [F3BE0681G] 10.2004-
IVECO 190 T 44 12.9 [F3BE0681C] 10.2004-
IVECO 190 T 45 12.9 [F3HFE450] 01.2013-
IVECO 190 T 45 12.9 [F3HFE611] 01.2013-
IVECO 260 E 38 12.9 [F3BE0681G] 01.2001-11.2004
IVECO 260 E 39 10.3 [F3AE0681E] 11.1999-02.2002
IVECO 260 E 39 10.3 [F3AE0681E] 11.1999-
IVECO 260 E 40 10.3 [F3AE0681B] 09.2000-02.2002
IVECO 260 E 40 10.3 [F3AE0681B] 01.2001-
IVECO 260 E 43 10.3 [F3AE0681D] 01.1993-02.2002
IVECO 260 E 43 10.3 [F3AE0681D] 11.1999-
IVECO 260 E 44 12.9 [F3BE0681C] 01.2000-11.2004
IVECO 260 E 44 12.9 [F3BE0681C] 01.2001-11.2004
IVECO 260 E 48 12.9 [F3BE0681E] 01.1993-02.2002
IVECO 260 S 40 10.3 [F3AE0681B] 02.2002-
IVECO 260 S 40 10.3 [F3AE0681B] 06.2003-
IVECO 260 S 40 10.3 [F3AE0681H] 02.2002-
IVECO 260 S 40 10.3 [F3AE0681H] 06.2003-
IVECO 260 S 42 10.3 [F3AE3681B] 05.2007-
IVECO 260 S 43 10.3 [F3AE0681D] 02.2002-
IVECO 260 S 43 10.3 [F3AE0681D] 06.2003-
IVECO 260 S 48 12.9 [F3BE0681E] 02.2002-
IVECO 260 S 50 12.9 [F3B3681B] 07.2006-
IVECO 260 S 50 12.9 [F3HFE611B] 07.2006-
IVECO 260 S 54 12.9 [F3BE0681A] 02.2002-
IVECO 260 S 56 12.9 [F3B3681A] 07.2006-
IVECO 260 S 56 12.9 [F3HFE611A] 07.2006-
IVECO 260 T 38 12.9 [F3BE0681G] 10.2004-
IVECO 340 E 38 12.9 [F3BE0681G] 01.2001-11.2004
IVECO 340 E 44 12.9 [F3BE0681C] 01.2001-11.2004
IVECO 340 T 38 12.8 [F3BE0681G] 09.2005-
IVECO 340 T 38 12.9 [F3BE0681G] 06.2005-
IVECO 340 T 44 12.8 [F3BE0681C] 06.2005-
IVECO 380 E 38 12.9 [F3BE0681G] 01.2001-11.2004
IVECO 380 E 44 12.9 [F3BE0681C] 01.2001-11.2004
IVECO 380 T 38 12.9 [F3BE0681G] 06.2005-
IVECO 380 T 41 12.8 [F3B3681D] 09.2006-
IVECO 380 T 42 12.9 [F3BE0681V] 04.2006-12.2012
IVECO 380 T 45 12.8 [F3B3681C] 09.2006-
IVECO 380 T 45 12.9 [F3HFE450] 01.2013-
IVECO 380 T 45 12.9 [F3HFE611] 01.2013-
IVECO 380 T 50 12.9 [F3BE3681B] 03.2007-
IVECO 400 T 42 12.9 [F3BE0681V] 06.2005-
IVECO 410 E 38 12.9 [F3BE0681G] 01.2001-11.2004
IVECO 410 E 44 12.9 [F3BE0681C] 01.2001-11.2004
IVECO 410 T 38 12.9 [F3BE0681G] 04.2005-
IVECO 410 T 44 12.8 [F3BE0681C] 06.2005-
IVECO 410 T 44 12.9 [F3BE0681C] 02.2005-
IVECO 410 T 48 12.9 [F3BE0681E] 02.2005-
IVECO 410 T 48 12.9 [F3BE0681E] 06.2005-
IVECO 440 E 38 12.9 [F3BE0681G] 01.2001-11.2004
IVECO 440 E 39 10.3 [F3AE0681E] 11.1999-
IVECO 440 E 40 10.3 [F3AE0681B] 09.2000-02.2002
IVECO 440 E 40 10.3 [F3AE0681B] 01.2001-02.2002
IVECO 440 E 40 10.3 [F3AE0681B] 01.2001-
IVECO 440 E 43 10.3 [F3AE0681D] 01.1993-02.2002
IVECO 440 E 43 10.3 [F3AE0681D] 11.1999-02.2002
IVECO 440 E 43 10.3 [F3AE0681D] 11.1999-
IVECO 440 E 44 12.9 [F3BE0681C] 01.2001-11.2004
IVECO 440 E 48 12.9 [F3BE0681E] 01.2001-02.2002
IVECO 440 S 40 10.3 [F3AE0681B] 02.2002-
IVECO 440 S 40 10.3 [F3AE0681B] 06.2003-
IVECO 440 S 43 10.3 [F3AE0681D] 02.2002-
IVECO 440 S 43 10.3 [F3AE0681D] 06.2003-
IVECO 440 S 46 10.3 12.2009-
IVECO 440 S 48 12.8 [F3BE0681E] 02.2002-
IVECO 440 S 48 12.9 [F3BE0681E] 02.2002-
IVECO 440 S 54 12.8 [F3BE0681A] 02.2002-
IVECO 440 S 54 12.9 [F3BE0681A] 02.2002-
IVECO 450 S 38 T 12.9 [F3BE0681G] 08.2005-
IVECO 450 S 42 T 12.9 [F3BE0681V] 08.2005-
IVECO 490 S 38 T 12.9 [F3BE0681G] 02.2008-
IVECO 490 S 40 T 12.9 [F3BE3681D] 04.2012-
IVECO 490 S 42 T 12.9 [F3BE0681V] 02.2008-
IVECO 490 S 44 T 12.9 04.2012-
IVECO 490 S 48 T 12.9 [F3B3681F] 04.2012-
IVECO 570 S 38 T 12.9 [F3BE0681G] 08.2005-
IVECO 570 S 38 T 12.9 [F3BE0681G] 08.2005-03.2012
IVECO 570 S 42 T 12.9 [F3BE0681V] 08.2005-
IVECO 570 S 42 T 12.9 [F3BE0681V] 08.2005-03.2012
IVECO 570 S 42 TZ 12.9 [F3BE0681V] 08.2005-03.2012
IVECO 600 S 40 T 12.9 [F3BE3681D] 04.2012-
IVECO 600 S 44 T 12.9 04.2012-
IVECO 600 S 48 T 12.9 [F3B3681F] 04.2012-
IVECO 600 S 56 T 12.9 [F3B3681F] 04.2012-
IVECO 720 E 44 12.9 [F3BE0681C] 01.2001-11.2004
IVECO 720 E 48 12.9 [F3BE0681E] 01.2001-11.2004
IVECO 720 T 42 12.9 [F3BE0681V] 04.2005-
IVECO 720 T 42 12.9 [F3BE0681V] 06.2005-
IVECO 740 48 T 12.9 [F3BE0681E] 02.2005-
IVECO 740 S 42 TZ 12.9 [F3BE0681V] 08.2005-03.2012
IVECO 740 T 48 12.9 [F3BE0681E] 02.2005-
IVECO 800 S 44 TZ 12.9 08.2005-
IVECO 800 S 48 TZ 12.9 [F3B3681F] 04.2012-
IVECO 800 S 56 TZ 12.9 [F3HFE560] 04.2012-
IVECO 800 S 56 TZ 12.9 [F3HFE611A] 04.2012-
IVECO 800 S 56 TZ 12.9 [F3HFE611] 04.2012-
IVECO LD 260 E 40 10.3 [F3AE0681B] 09.2000-02.2002

A0136PR 10
A0136SR 0
A5379(MITSUBISHI) 1
UD90430A 0

Napon [ V ] 24
Napregnutost [ A ] 90
Dimenzija A [ mm ] 90.00
Dimenzija B [ mm ] 58.00
Pulley AP
D.1 [ mm ] M8x1.25
D.2 [ mm ] 11.00
G [ qty ] 12
O.D.1 [ mm ] 69.00
L.1 [ mm ] 221.00

Alternator 28V 90A ACTROS ATEGO AXOR

NAPON: 28V
STRUJA PUNJENJA ALTERNATORA: 90A
BROJ REBARA: 12
PRECNIK REMENICE: 68mm

Iveco:
PowerStar, EuroTech, EuroStar, Stralis, AD/AT/AS Stralis, EuroTrakker, AD/AT Trakker, EuroMover
Interni broj Proizvođač Naziv Količina
1809060 CARGO ALTERNATOR 28V 90A PK12 FI68 mm 0
BG1-48959 FEBI ALTERNATOR 0