Perspektiva

More Views

KOCIONI KLJUC-POLUGA LEVI .

Interni broj: 2402729

Kataloški broj: 494022631507

Kontrolni brojevi: 9424200938, 9424201238, 9424200038, 6584200238, 6524200038, 6234201438, 6234201238, 6194200238, 6194200038, 6194200038

Proizvođač: SORL

Tip vozila: MB ACTROS

Magacin PP1: 0

Magacin PP2: 0

Magacin BG2: 1

Magacin CG1: 0

KOCNICE
DOBOS KOCENJE
KOCIONE POLUGE
KOCIONI KLJUC-POLUGA LEVI

SAMPA 203037
TEMPLIN: 030308750121 / 030301927270
HAL-80008 HAL-72593C

MEI-DZON BRUS-4W2055 FAP-0159232
FEB-31584
MERCEDES 6194200038
MERCEDES 6194200238
MERCEDES 6234201238
MERCEDES 6234201438
MERCEDES 6524200038
MERCEDES 6584200238
MERCEDES 9424200038
MERCEDES 9424200938
MERCEDES 9424201238
MERCEDES 9454200038
DT 462242 Slack Adjuster
DT 462247 Slack Adjuster
FEBI BILSTEIN 20208 Brake Adjuster
FEBI BILSTEIN 31584 Brake Adjuster
FEBI BILSTEIN 31606 Brake Adjuster
PE AUTOMOTIVE 01631650A Brake Adjuster
TEMPLIN 030301927270 Slack Adjuster
TEMPLIN 030301927280 Slack Adjuster
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135068 Brake Adjuster
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 0135070 Brake Adjuster

MERCEDES
MK 1987-1996
MERCEDES
SK 1987-1996
MERCEDES
NG 1973-1996
MERCEDES
OH Series 1970-...

Boxed yes
Casting 5016
Control unit 74528
Spline type N42x1.5x13H DIN 5480
Application Daimler
No. of holes 1
L1 145
No. of spline teeth 26
Bushing (mm) 14
Offset +37
Inclination (deg) +34
Control arm double bent (medium; R=78mm)
Repair kit s/n --> 347...=87004/ s/n 348...--> =91805
Other side 80009C

MERCEDES
MK 1987-1996
MERCEDES
SK 1987-1996
MERCEDES
NG 1973-1996
MERCEDES
OH Series 1970-...
Interni broj Proizvođač Naziv Količina
77723 AYDINSAN KOCIONI KLJUC-POLUGA LEVI 3
BG1-31584 FEBI KJUC KOCNICE 0
2008082 SEM KOCIONI KLJUC-POLUGA LEVI SEM-12851 0
2402706 QAS KOCIONI KLJUC-POLUGA LEVI SEM-12851. 1
2402716 SORL KOCIONI KLJUC-POLUGA LEVI 996022633397. 1