Perspektiva

More Views

CILINDAR MEMBRANSKI T24"COL DOBOS KOCENJE

Interni broj: 150252

Kataloški broj: 094015

Kontrolni brojevi: 0074208818, 0074209018, 1505240, 81511016058, 81511016059, 81511016080, 1932627

Proizvođač: SAMPA

Tip vozila: MB LK, NG, SK

Magacin PP1: 2

Magacin PP2: 0

Magacin BG2: 3

Magacin CG1: 0

KOCIONA HIDRAULIKA I PNEUMATIKA
Duzina gurajuce spone 54mm , izlaz 22X1.5
CILINDAR MEMBRANSKI T24COL DOBOS KOCENJE KRATKA POLUGA SA VILJUSKOM

SAMPA:094015
MERCEDES-0074208818 WABCO-4231061060
RAPIDEX-KOCN0899

AIR FREN 022390242 Diaphragm Brake Cylinder
AUGER 21025 Diaphragm Brake Cylinder
BERGKRAFT BK8501060 Diaphragm Brake Cylinder
COJALI 2251109 Diaphragm Brake Cylinder
DAF 1505240 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER 0004208924 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER 0004209024 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER 0004209324 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER 0074208818 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER 0074209018 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER 0074209118 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER 0074209818 Diaphragm Brake Cylinder
DAIMLER A0074208818 Diaphragm Brake Cylinder
DT 118004 Diaphragm Brake Cylinder
DT 465292 Diaphragm Brake Cylinder
EVOBUS A0074208818 Diaphragm Brake Cylinder
HALDEX 345091001 Diaphragm Brake Cylinder
NEOPLAN 080240000 Diaphragm Brake Cylinder
NEOPLAN 11015188080240000 Diaphragm Brake Cylinder
PE AUTOMOTIVE 07642800A Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5000029799 Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5000464005 Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5000464006 Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5000464014 Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5000464015 Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5000465438 Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5000465439 Diaphragm Brake Cylinder
RENAULT TRUCKS 5021170050 Diaphragm Brake Cylinder
SAMPA 094011 Diaphragm Brake Cylinder
SCANIA 1932627 Diaphragm Brake Cylinder
ST-TEMPLIN 021107117710 Diaphragm Brake Cylinder
TRUCKTECHNIC TT2524001 Diaphragm Brake Cylinder
WABCO 4230065500 Diaphragm Brake Cylinder
WABCO 4232067000 Diaphragm Brake Cylinder
WABCO 4232067010 Diaphragm Brake Cylinder
MAN 81511016058
MAN 81511016059
MAN 81511016080
MAN 81511016081
MAN 81511016082
MAN 81511016083
MAN 81511016104
MAN 81511016105
MAN 81511016110
MAN 81511016111
MAN 81511016114
MAN 81511016115
MAN 81511016135
MAN 81511016136
MAN 81511019104
MAN N1011015188
MERCEDES 0004208924
MERCEDES 0004209024
MERCEDES 0004209324
MERCEDES 0074208818
MERCEDES 0074209018
MERCEDES 0074209118
MERCEDES 0074209818

MERCEDES
LK/LN2 1984-1998
MERCEDES
MK 1987-1996
MERCEDES
SK 1987-1996
MERCEDES
T2/L 1968-1988
MERCEDES
NG 1973-1996
MERCEDES
OF Series 1983-...

1. Comments: Yoke rotated 90°
2. Max. operating pressure: 8 bar
3. Type: 24
4. Stroke: 57
5. Output force: 9800 N/ 6.8 bar
6. Sealing: Gaiter
7. Return-spring force: 250 N
11. Push-rod length: 37
12. Link/Yoke: welded: 895 801 760 4
13. Yoke: ř14
14. Distance between bolts: 120.7
15. Bolt threads: M 16x1.5
16. Bolt lengths: 38
17. Central port: M 16x1.5
18. Lateral port: -
19. with fording ability: no
20. Angle a: 0°
21. Angle b: 0°

MERCEDES
LK/LN2 1984-1998
MERCEDES
MK 1987-1996
MERCEDES
SK 1987-1996
MERCEDES
T2/L 1968-1988
MERCEDES
NG 1973-1996
MERCEDES
OF Series 1983-...
Interni broj Proizvođač Naziv Količina
2001128 PETERS CILINDAR MEMBRANSKI T24"COL DOBOS KOCENJE M16x1.5 2
2009033 PETERS CILINDAR MEMBRANSKI T24"COL DOBOS KOCENJE 076.428-00 0