Perspektiva

More Views

RADILICA 4020302301 II SPC

Interni broj: 117914

Kataloški broj: 4020302301 / 0.50

Kontrolni brojevi: 4020302301, 51021017204

Proizvođač: MERCEDES

Tip vozila: OM402

Magacin PP1: 0

Magacin PP2: 0

Magacin BG2: 0

Magacin CG1: 0

BLOK MOTORA
RADILICA OM402 OBRADJENA II SPC 0.50

BLOK MOTORA
OBRADJENA RADILICA - KOLENASTO VRATILO
MERA LEZAJA 0.50 DRUGA SPECIJALA
GARANCIJA NA UGRADBENE VREDNOSTI RADILICE

Analogue spare parts of MERCEDES 4020302301

DT 461226 Crankshaft
MAN 51021017204
Mercedes-Benz 4020300301
Mercedes-Benz 4020301401
Mercedes-Benz 4020302301
Mercedes-Benz 4020302901
Mercedes-Benz 4020303001
Mercedes-Benz 4020303201
Mercedes-Benz 402030320180

MAN F/M/L 2000, F/M/G 90, F 7/8/9
D 2538
Mercedes-Benz O 300-/O 400-Series / Setra S 200-/S 300-Series
OM 402 + LA
Mercedes-Benz SK/MK/NG-Series
OM 402 + A/LA Euro 0/I

MAN F/M/L 2000, F/M/G 90, F 7/8/9
D 2538
Mercedes-Benz O 300-/O 400-Series / Setra S 200-/S 300-Series
OM 402 + LA
Mercedes-Benz SK/MK/NG-Series
OM 402 + A/LA Euro 0/I
Interni broj Proizvođač Naziv Količina
1862 MERCEDES RADILICA 4020302301 ISPC 0
1857 MERCEDES RADILICA 4020302301 STD 0
176084 MERCEDES RADILICA 4020302301 III SPC 0