Perspektiva

More Views

UTIKAC 7+0 EURO BD 3-0201 PLASTIK

Interni broj: 2212432

Kataloški broj: BD 3-0201

Kontrolni brojevi: 07340, 460115, E1266, 07342, 0179530, 09713

Proizvođač: BUYUK DEMIR

Tip vozila: MAN MB DAF VOLVO

Magacin PP1: 2

Magacin PP2: 0

Magacin BG2: 0

Magacin CG1: 2

ELEKTRO OPREMA
UTIKAC 7+0 EURO MUSKI SA PRAZNIM SEDMIM PINOM KORISTI SE ZA GLAVNU INSTALACIJU I TO:
ZMIGAVCE,POZICIJU,STOP, GABARITI.
BD 3-02011 302011
DT-460115 FEB-07340 FEBI-07342
DT 121922 Plug
SAMPA 095016
SERTPLAST - EN3815FK
KAMAR-E1266
FEBI BILSTEIN 05060 Plug
FEBI BILSTEIN 05062 Plug
FEBI BILSTEIN 07338 Plug
FEBI BILSTEIN 07340 Plug
OE 15813280 Plug
OE 99701041702 Plug
SCANIA C Plug
SCANIA 0179530
C Plug
ATLAS COPCO 1635145
BOSCH 0352171001
CLAAS 605006008
DAF 0703748
DEMAG 32408440
DOLL 8179041
ERICH JAEGER 211009
FACET 10517
FAUN 1041702
FAUN 99701041702
HC-CARGO 180220
HELLA 003831001
HERTH+BUSS ELPARTS 51305587
HUECO 155772
IVECO 782692
JAEGER 73400003
KOGEL 1958
KRAMER 561183
KRONE 0924578
KRONE 09245780
KRONE 500924578
LIEBHERR 605004701
LIEBHERR 605006008
MONARK 90157715
NOTEK K47SEU
O & K 8412628
REISCH 5003021
SCANIA 179530
SCANIA 20223816
SCHMITZ CARGOBULL 060108
SCHMITZ CARGOBULL 1FZELEK0028
SCHMITZ CARGOBULL 2929
SCHMITZ CARGOBULL 7189
SISU 1865100132
TEREX 1635145
TRUCKTEC AUTOMOTIVE 9003004 Plug
DT 121922 Plug
DT 460115 Plug
FEBI BILSTEIN 07342 Plug
611530, 07342, 8JA003831-001, 6611582,
SAMPA 095.016, 52521, EN3815-1, 000.122-00, 9501003286, WSK.110.10A, PLN07PLA, 01249E, WGN004, T7200.09, 8JA003831001, 095016, EN38151, 00012200, WSK11010A, T720009, A0365459628, 0365459628, 500924578, 611580

duzina: 95,3 mm
DIN - ISO: 1185 (N)
Napon [V]: 24 volt
prikljucni broj: 7
materijal: metal

DAF
MAN
Mercedes Benz
Renault (RVI)
Scania
Volvo
Ausstattung, Zubeh”r
Bergische Achsen
Fruehauf (Crane)
K„ssbohrer Achsen
ROR
Sauer Achsen
Trailor
Interni broj Proizvođač Naziv Količina
70 TRUCK LIGHT AUTO KABLO SPIRALNO 7-POL 0
2202 TRUCK LIGHT UTIKAC 7+0 EURO 07342 ALUMINIJUM 3
BG1-07342 FEBI UTICNICA 0
BG1-09713 FEBI PRETVARAC NAPONA 0