Perspektiva

More Views

DIFERENCIJAL SREDNJA OSOVINA 191571

Interni broj: 789

Kataloški broj:

Kontrolni brojevi:

Proizvođač: FAP

Tip vozila: 2228 2628

Magacin PP1: 0  

Magacin BG1: 0   (isporuka +1 dan)

1. 2228 RB/32 SAS 150022 FAP-191571 BEZ BLOKADE
2. 2228 RB/32 SAS 150045 FAP-191793 SA BLOKADOM
3. 2228 RBD/45 SAS 150102 MB
4. 2228 RBK/32 SAS 150223 FAP-191793 SA BLOKADOM
5. 2228 RBDT/32 SAS 150342 FAP-191463 BEZ BLOKADE 6. 2228 RBDT/32 SAS 150343 MB
7. 2228 RBDT/32 SAS 150344 MB
8. 2228 RBDT/32 SAS 150346 MB 9. 2628 RB/32 SAS 150051 FAP-191793 SA BLOKADOM
10. 2628 RBK/32 SAS 150230 FAP-191793 SA BLOKADOM
11. 2628RBK/32 SAS 150235 FAP-191793 SA BLOKADOM1- 236165 KUCISTE SKLOP
2- 000960018062 VIJAK
3- 236191 CAURA
4- 0112950 LEZAJ 55KB03
5- 229718 TANJIRASTI ZUPCANIK Z=31
6- 227077 MALI CEONI ZUPCANIK Z=14
7- 0117998 KLIN
8- 0112964 LEZAJ 55KB23 32311
9- 210509 LIMENI OSIGURAC
10- 210508 VIJAK
11- 210514 PRSTEN ZA PODESAVANJE
--- 210515 PRSTEN ZA PODESAVANJE
12- 210505 BOCNI POKLOPAC
--- 236168 BOCNI POKLOPAC
13- 210533 VIJAK
14- 0112517 PODLOSKA
15- 0111561 VIJAK M12X35/ 11KOM
--- 0111556 VIJAK M12X22/ 1KOM
16- 0112574 ELAST PODL. A12
17- 237867 KONUSNI ZUPCANIK Z=15
18- 0113025 LEZAJ NJ308E
19- 0112964 LEZAJ 55KB23
20- 237575 KUCISTE LEZAJA
21- 236175 ODSTOJNI PRSTEN
22- 210476 PRSTEN ZA PODESAVANJE
--- 210477 PRSTEN ZA PODESAVANJE
23- 235389 ZUPCANIK
24- 0113036 LEZAJ 32018
25- 3273530172 NAVRTKA
26- 236171 PRSTEN ZA PODESAVANJE
--- 236172 PRSTEN ZA PODESAVANJE
--- 236173 PRSTEN ZA PODESAVANJE
27- 0111561 VIJAK M12X35
28- 0112574 ELAST PODLOSKA A12
29- 210485 KUCISTE TRKACA
30- 210489 KLIZNI PRSTEN
--- 210490 KLIZNI PRSTEN
--- 210491 KLIZNI PRSTEN
31- 243491 ZUPCANIK POLUOSOVINE
32- 210495 OSOVINA TRKACA SA RUPOM
33- 210497 OSOVINA TRKACA
34- 210500 CILINDRICNA CIVIJA
35- 243492 ZUPCANIK TRKAC
36- 211429 KLIZNI PRSTEN
37- 0117636 CIVIJA 5X14
38- 226348 CEONI ZUPCANIK Z=41
39- 210487 POKLOPAC KUCICE TRKACA
40- 210525 VIJAK
41- 210526 LIMENI OSIGURAC
42- 0112071 NAVRTKA M16
43- 0112942 LEZAJ 80KB02
44- 204417 NAVRTKA
45- 0111532 VIJAK M8X18
46- 221897 PODLOSKA
47- 210480 PRSTEN
48- 234734 ZAPTIVKA
49- 210533 VIJAK
--- 0111681 M12X25 / 2KOM
--- 0111669 M12X20 / 17KOM
50- PODLOSKA A13 2KOM
--- PODLOSKA A12 10 KOM
51- 235387 PREDNJI POKLOPAC
52- 236177 ZAPTIVKA
53- 0111330 VIJAK M12X40
--- 0111336 VIJAK M12X60
54- 0112574 ELASTICNA PODLOSKA A10
55- 0117649 CILINDRICNA CIVIJA
70- 18869970032 CEP M23X2,5
71- 0117903 CEP M30X1,5
72- 0117574 ZAPTIVNI PRSTEN
73- 3463530535 UKLJUCNA POLUGA
74- 3469930901 OPRUGA
75- 3553530234 VILJUSKA
76- 3463530157 KLIP
77- 0019972245 O-PRSTEN
78- 3463530155 CILINDAR
79- 3463530408 POKLOPAC
--- 3463530508 POKLOPAC PO IZBORU
80- 0111427 VIJAK M8X50
--- 0111283 VIJAK M8X70
81- 3553530280 ZAPTIVKA
82- 3553530380 ZAPTIVKA
83- 0005454214 PRITISNI PREKIDAC
--- 0015454714 PRITISNI PREKIDAC PO IZBORU
84- 0112090 NAVRTKA M10
85- 0111836 VIJAK M10
Interni broj Proizvođač Naziv Količina