Perspektiva

More Views

VODENA PUMPA DT-215592

Interni broj: 2008214

Kataloški broj: 2.15592

Kontrolni brojevi: 20997647

Proizvođač: DIESEL TEHNIC

Tip vozila: Volvo LKW

Magacin PP1: 0

Magacin PP2: 0

Magacin BG2: 0

Magacin CG1: 0

Volvo LKW
B20834409
vodena pumpa
20834409
Water Pump
with belt pulley and seals
Renault (RVI) LKW
B7420834409
vodena pumpa
74 20 834 409

Renault (RVI) LKW
B7420997650
vodena pumpa
74 20 997 650

Renault (RVI) LKW
B7485003894
vodena pumpa
74 85 003 894

Volvo LKW
B20834409
vodena pumpa
20834409
Water Pump
with belt pulley and seals

Volvo LKW
B20833355
vodena pumpa
20833355

Volvo LKW
B20997647
vodena pumpa
20997647

Volvo LKW
B21417491
vodena pumpa
21417491

Volvo LKW
B85003894
vodena pumpa
85003894

Deutz 04901106 Belt Pulley Ř [mm]DP111
Deutz 04901609 Impeller Diameter [mm]DI96.5
Deutz 04901740 Number of grooves10
Deutz 04902727
Deutz 04902728
Deutz 04902798
Deutz 04906168
Renault 0002201138
Renault 7420834409
Renault 7420997650
Renault 7485003894
Renault 7485009894
Volvo20833355
Volvo20834409
Volvo20997647
Volvo21417491
Volvo3801164
Volvo3801244
Volvo3801577
Volvo85003894
Volvo85009894

Deutz
Renault Midliner, Midlum, D-Truck Midlum II DXi 5/7
Renault Trucks Midlum II DXi 5/7, Premium II DXi 7
Volvo Bus B 5/6/7/8 B 5 LH, B 6 R, B 7 R
Volvo Construction/Penta x
Volvo FL 6 (2000-), FL, FE FL/FE 2006-2013
Interni broj Proizvođač Naziv Količina
BG1-44468 FEBI VODENA PUMPA 0