Perspektiva

More Views

SIJALICA 12V5W BA15s

Interni broj: 1962

Kataloški broj: 1987302815

Kontrolni brojevi:

Proizvođač: BOSCH

Tip vozila: UNIVERZALNO

Magacin PP1: 0

Magacin PP2: 0

Magacin BG2: -5

Magacin CG1: 0

ELEKTRO OPREMA
SIJALICA 12V5W
R5W BA15s

IS-39711082 HEL-8GA002071121 HER-89901140
1987302204/10
PHILIPS 0211203 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
PHILIPS 12821 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
LIEBHERR 6070142 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
LINDE 7919500940 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
LUCAS ELECTRICAL LLB207 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
LYNXAUTO L14505 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
MAGNETI MARELLI 004007100000 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
HELLA 8GA002071123 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi
HERTH+BUSS ELPARTS 89901140 Bulb, indicator, Bulb, licence plate light, Bulb, taillight, Bulb, interior light, Bulb, boot interi

07119978227
BMW 07509063573
BMW 9063573
BMW 9978227
CASE IH 07002555
CASE IH 1094368R1
CLAAS 2166090
DAF 1354865
HOBBYCAR 6502060093
HOBBYCAR 65020660093
HYMER 0417336
HYMER 041733600
JOHN DEERE 57M6498
KRONE 09440690
LIEBHERR 6070142
OPEL 2098103
OPEL 2098914
PORSCHE 90063112790
REISCH 5006388
SCHMITZ CARGOBULL 061341
SCHMITZ CARGOBULL 063834
SCHMITZ CARGOBULL 1056
SCHMITZ CARGOBULL EL00130003
SWAG 99906912 Bulb, taillight
TOPRAN 104488 Bulb, taillight

Napon: 12 V
Nominalna snaga: 5 W
Vrsta sijalice: R5W
Izvedba postolja: BA 15 s
Interni broj Proizvođač Naziv Količina
1902013 WURTH SIJALICA 12V5W BA15s. 0
2404956 AC POWER SIJALICA 12V5W BA15s- 0
2405369 HELLA SIJALICA 12V5W BA15s -10